tag_sbor

Koncert v Havířově a bohoslužba v Ostravě

  • Posted on: 22 September 2018
  • By: roman
Plakát koncertu 13.10. v Havířově

Po mnoha letech se vracíme do Havířova a rovnou vás zveme na koncert v kostele Sv. Anny, v sobotu 13.10. od 18h. Jsme rádi za zázemí Církve bratrské v Havířově, kde budeme pilně nacvičovat, jíst i spát. Na neděli se přesouváme do CB Ostrava, kde budeme sloužit při dopolední bohoslužbě od 9:30. Tak přijďte, moc rádi se s vámi setkáme. :)

Tags: 

Kurz zpěvu 19-25.8.2018 v Litomyšli

 
1 Začátek 2 Dokončit
Pojišťovna účastníka kurzu
Pokud vaše dítě ovládá hru na nějaký hudební nástroj, připojte tuto informaci. Součástí kurzu bývá příležitost využít i hudební nástroje, které děti ovládají. Pořádáme večerní koncertíky na styl talent show, ale také zkoušíme zapojit některé děti do doprovodů písniček. Velmi by nám proto pomohlo, kdybychom dopředu věděli, se kterými nástroji bychom mohli počítat.
Napište nám podstatné informace o omezeních stravy, zdravotních komplikacích, případně přání na ubytování s někým konkrétním z účastníků kurzu. Pokud to bude možné, přání zohledníme, ale ne vždy to možné je.
Zaškrtnutím tohoto pole souhlasíte s poskytnutím výše uvedených osobních údajů společnosti Effatha, z.s. za účelem zajištění řádné organizace akce "Kurz zpěvu 2018". Údaje budou sloužit výhradně pro komunikaci mezi Effatha, z.s. a přihlášenými účastníky akce, resp. pro zajištění ubytování a stravování účastníků kurzu. Jiným subjektům nebudou tyto údaje poskytnuty a po skončení kurzu budou smazány, kromě e-mailových kontaktů, které budou využity v následujícím školním roce, a to výhradně pro případné informování účastníků kurzu o konání akcí Effatha, z.s.